W programie "Pokaż nam świat", na TVN24 BiS, umieszczono materiał poświęcony książce Pawła "Pablo" Bruna - "Jechać nie jechać? Pamiętniko-ranking".

Podróżować zaczął jako lekarz weterynarii jeszcze w czasach komuny. Nie dostał paszportu, więc świat poznawał od Związku Radzieckiego. Gdy czasy się zmieniły, odwiedził ponad 140 krajów. Był m.in. w Korei Północnej czy Mali, jachtem płynął przez Pacyfik, zwiedził archipelag Markizy. Ostatnio fascynuje go Afryka Zachodnia, jej duchowość i obrzędy.

Program Jakuba Porady z "Pablo" do obejrzenia, po kliknięciu w ten link.

Informacja o systemie punktów

Witamy na jechcniejechac.pl. Strona powstała po to, aby umożliwić Państwu szybkie zapoznanie się z plusami i minusami miejsca w które się wybieracie.

Aby było jaśniej przygotowaliśmy dwa systemy ocen. Jeden obiektywny, oparty na systemie punktów za ważne dla większości podróżujących elementy składające się na ogląd kraju, takie jak bezpieczeństwo, ceny, klimat czy architektura.

Oraz drugi, całkowicie subiektywny, oparty o system gwiazdek, będący odzwierciedleniem tego jakie wrażenie zrobił na nas kraj, czy miejsce.